Bütün Kahramanların Mekanı , Örümcek Adam Resimleri, Hulk Resimleri , X men Resimleri, Wolverine
Sitemizin Bütün Kaynaklarından Yararlanmak İçin Üye Olunuz Lütfen..!

Örümcek Adam , Hulk, Wolverine, X men , Şimşek Hız , Ben10, Demir Adam, Süper Kahramanlar, Resimler, Resimleri , Videolar, Videoları, Gifleri, Hareketli Resimleri, Eylence , yaşam , mekan,

AnasayfaKapı*TakvimSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapForum Kuralları
www.ben10tr.benimforum.org Sitemiz Açılmıştır Herkezi Bekleriz. Saygılar: Murat Özbey

Paylaş | 

LimeWire 5.1.3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
iRoN_MaN
Yönetici
Yönetici

Rep Gücü : 1855
Rep Puanı : 50
Nasılım :
Marvel Favori Karakter :
Dinlediği Müzik Türü : Kayıt tarihi : 18/06/09

MesajKonu: LimeWire 5.1.3   Ptsi Haz. 22, 2009 1:05 pm

LimeWire, en popüler dosya paylaşım yazılımlarındandır. Açık kaynak kodludur ve java platformu üzerinde çalışmaktadır. Kullanımı son derece basittir fakat kaynak olanağı çok geniştir. Ipod kullanıcıysanız, Itunes yazılımını da Lime Wire ile entegre edebileceksiniz. LimeWire Türkçe dil desteği sunuyor. Torrent indirebilme, proxy desteği, Firewall arkasında çalışma, magnet linklerini destekleme vb.. özellikleri de içeren LimeWire, çok başarılı bir P2P yazılımı.

LİNK: http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4017

FACEBOOK SAYFAMIZA DAVETLİSİNİZ.

ALLAH'IMIZA VE PEYGAMBERİMİZE GELEN HAKARETLERİ KINIYORUZ.

http://www.facebook.com/pages/Allahimiza-ve-Peygamberimize-GELEN-HAKARETLERI-KINIYORUZ/114513278562923
Rey&Jeff
Yeni Başlamış
Yeni Başlamış

Rep Gücü : 40
Rep Puanı : 0
Marvel Favori Karakter :
Dinlediği Müzik Türü : Kayıt tarihi : 12/06/09

MesajKonu: Geri: LimeWire 5.1.3   Salı Kas. 03, 2009 3:20 pm

çok saol kardeş tüm şarkıları buldum saol

LimeWire 5.1.3
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası