Bütün Kahramanların Mekanı , Örümcek Adam Resimleri, Hulk Resimleri , X men Resimleri, Wolverine
Sitemizin Bütün Kaynaklarından Yararlanmak İçin Üye Olunuz Lütfen..!

Örümcek Adam , Hulk, Wolverine, X men , Şimşek Hız , Ben10, Demir Adam, Süper Kahramanlar, Resimler, Resimleri , Videolar, Videoları, Gifleri, Hareketli Resimleri, Eylence , yaşam , mekan,

AnasayfaKapı*TakvimSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapForum Kuralları
www.ben10tr.benimforum.org Sitemiz Açılmıştır Herkezi Bekleriz. Saygılar: Murat Özbey

Paylaş | 

Star Wars Bölüm 2 İmparatorluk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
iRoN_MaN
Yönetici
Yönetici

Rep Gücü : 1855
Rep Puanı : 50
Nasılım :
Marvel Favori Karakter :
Dinlediği Müzik Türü : Kayıt tarihi : 18/06/09

MesajKonu: Star Wars Bölüm 2 İmparatorluk   Ptsi Ocak 04, 2010 5:08 pm

Kaptan Piett bir an bile duraksamadan ileri atılırken Amiral de sendeleyerek geri çekildi,eli doğruca boğazına gitmişti. Piet saygıyla cevap verdi."Evet, Lordum!" Ozzel sanki boğazı görünmez pençeler tarafından sıkılıyormuş gibiydi Vader, "Saldırı birliklerini enerji alanının dışına indirmek için hazırlıklarınızı yapın,"diye emretti, sonra sert bir sesle ekledi. "Ve donanmayı planladığı şekilde yerleştirin ki gezegenden hiçbir şey kaçamasın. Artık kumanda sende, Amiral Piett."

YAZAR:DONALD F. GLUT

FACEBOOK SAYFAMIZA DAVETLİSİNİZ.

ALLAH'IMIZA VE PEYGAMBERİMİZE GELEN HAKARETLERİ KINIYORUZ.

http://www.facebook.com/pages/Allahimiza-ve-Peygamberimize-GELEN-HAKARETLERI-KINIYORUZ/114513278562923

Star Wars Bölüm 2 İmparatorluk
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası